Žinių šaltinis

Manju Jois

Manju Jois yra vyriausias garsiojo aštangos Mokytojo K. Pattabhi Jois sūnus ir šiuo metu pripažįstamas kaip pagrindinis aštanga jogos mokymo autoritetas. Manju moko tikrojo Mysorio Aštanga jogos metodo visame pasaulyje jau daugiau kaip 45 metus. Jis taip pat yra jogos terapijos meistras, garsus savo gydančiomis rankomis.

Mes džiaugiamės, kad galėjome mokytis iš Pattabhi Jois, dabar – iš Manju Jois tiesiogiai, perimdami senovines praktines žinias apie aštanga jogos metodą, jogos terapiją, pranajamą, sanskrito mantras, praktikos niuansus. Mes palaikome gyvą ryšį su aštangos žinių šaltiniu, nuolat praktikuojame ir tobulinamės.

Šankarananda Giri

Mokytojas Šankarananda Giri yra Krija jogos meistras ir dabartinis Krija jogos mokymų perdavimo linijos, siekiančios legendinį jogą Babaji, tęsėjas. Hatha jogos, Ajurvedos žinovas, Juktešvaro kosminės astrologijos meistras, švietimo mokyklų įkūrėjas, išminties ir įkvėpimo šaltinis, dvasinis vadovas rimtiems jogos praktikuotojams.

Šio Mokytojo pateiktos praktikos, žinios, asmeninis mokymas praturtino mūsų praktiką ir visapusiškesnį jogos pažinimą. Mes toliau sekame šio Himalajų Mokytojo vedimu, įžvalgomis dalinamės su savo mokiniais.

Dan Brule

Danas Brule yra įkvepiantis mokytojas ir kvėpavimo terapijos meistras. Jis moko kvėpavimo metodų, suformuluotų remiantis Indijos jogų patirtimi ir asmeninių medicininių tyrimų rezultatais, gydant psichologines traumas, jų pasekmes žmogaus raidoje ir būdus toms traumoms ir negatyviems įspaudams pašalinti.

Dano plati mokslinė ir darbo su žmonėmis patirtis mums atvėrė visiškai naują kvėpavimo ir jogos pranajamos pažinimo dimensiją, išmokė kvėpavimo metodų taikymo terapijai, ūmiems streso, ar lėtiniams įvykusių psichologinių traumų atvejams. Mes tapome profesionaliais šio metodo specialistais, ir manome, kad nėra efektyvesnio pagalbos metodo, neįtikėtinai praturtinančio pačią jogos praktiką, savireguliaciją ir vykstančių subtilių procesų žmoguje supratimą, bei valdymą.

Į viršų

Aštanga jogos įvadas

Kvėpavimo terapijos
kursas

Dovanų kuponas