Paremkite mus

Jeigu prijaučiate jogai ir Jums patinka mūsų vykdoma veikla – paremkite mus skirdami 2% gyventojų pajamų mokesčio.

Pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą, Jūs galite 2015 m. sumokėto pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti kurią nors pasirinktą organizaciją, galinčią būti paramos gavėju. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) norite pervesti Aštanga jogos mokyklai (VšĮ “Jogos terapijos centras”, kodas 300042454).

2 % paramos nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą užpildyti ir pristatyti galite iki š.m. gegužės 1d.

Kur pristatyti užpildytą formą? Išsirinkite Jums patogiausią būdą:

  • Pateikite ją valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui (atnešdami ar atsiųsdami paštu. Pastaruoju atveju, prašymas turėtų būti pateiktas voke ir ant užklijuotos linijos pasirašyta taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo). Prašymo formos FR0512 (02 versija) pavyzdys su užpildytais VšĮ “Jogos terapijos centras” rekvizitais.
  • Analogišką formą užpildykite elektroniniu būdu, pildant gyventojų pajamų deklaraciją;
    Prašymo formos FR0512 šablonas ir  jo įrašų byla su jau užpildytais VšĮ “Jogos terapijos centras” rekvizitais eFormFiller formatu (parsisiuntimui spauskite “Save As…/Įrašyti kaip…”). Papildžius įrašų bylą Jūsų duomenimis, ją reiktų persiųsti į VMI portalą http://deklaravimas.vmi.lt.
  • Prašymo formą FR0512 užpildykite tiesiogiai VMI deklaravimo portale:
    prisijungę prie portalo spauskite nuorodą “Pajamų ir turto deklaravimas už 2011 metus”, tuomet suraskite kortelę “Parama”, tuomet apačioje tinklapio – pastraipą “Forma pildymui” ir pasirinkite apvalią mėlyną piktogramą “Pildyti formą tiesiogiai portale”.  Toliau liks tik įrašyti savo duomenis ir VšĮ “Jogos terapijos centras” paramos gavėjo kodą, kuris yra 300042454. Iliustracija.

N.B. Jei Jūs privalote teikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, tai prašymas pateikiamas kartu su šia deklaracija. Jei šios deklaracijos Jūs teikti neprivalote, tai prašymą turite pristatyti pats, arba per savo darbdavį, jam sutikus. Pastaruoju atveju, prašymas turėtų būti pateiktas voke ir ant užklijuotos linijos pasirašyta taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo.

VMI pateiktos bendrosios prašymo formos FR0512 pildymo aprašas.

Mūsų rekvizitai ir kontaktai pasiteiravimui.

Dėkojame Jums! 🙂

Aštanga jogos įvadas

Kvėpavimo terapijos
kursas

Dovanų kuponas