Andrius

“Savo kelyje aš išbandžiau įvairių fizinio tobulinimosi praktikų ir stengiausi pažinti įvairias dvasines tradicijas ir mokymus. Taip aš patyriau, kad skirtingi Mokytojai ir tradicijos, skirtingu istoriniu laikotarpiu, savame kultūriniame ir dvasinio paveldo kontekste savitais metodais siekė to paties tikslo – kūno ir sielos harmonijos, išlaisvintos sąmonės sąjungos su Visata. Visa tai, kaip integruotą, universalų, mokslišką asmeninio tobulėjimo kelią aš suradau Aštanga jogoje. Jos pagrindas – hatha joga, padėjo suprasti savo kūną ir toliau vystyti jo energetiką, o šios fizinės praktikos natūraliai įtakoti sąmonės pokyčiai vis giliau ir subtiliau leidžia pažinti savą prigimtį ir aplinką.

Būdamas pats vakarietis ir turėdamas analitinį protą aš visada stengiausi įžvelgti bendrą mokymo vaizdą, koncepcijas, tikrąją prasmę, neiškreiptą dogmų, religinio fanatizmo ar kultūrinio kolorito. Besigilindamas į Aštanga jogą, aš aptikau, kad tai labai tikslus, nuoseklus dvasinio tobulėjimo mokslas, nesuvaržytas jokiom religijom, turintis aiškiai apibrėžtus, laiko patikrintus metodus konkrečiam rezultatui pasiekti. Be to, anksčiau įgyta patirtis leido intuityviai atpažinti metodų prasmę ir skelbiamų tiesų tikrumą, kas patvirtino ir išplėtė mano ankstesnius suvokimus.

Šitaip aštuonių pakopų joga – Aštanga joga, tapo mano asmeninio greitkelio pradžia į fizinį tobulumą ir dvasinę brandą. Aš džiaugiuosi turėdamas galimybę pasidalinti jogos žiniomis ir išmintimi su Jumis, linkėdamas Jums pasisemti šios jėgos tiek, kiek galite ir norite šiandieną, palaipsniui brandinant vidinę ramybę, kūno sveikatą ir sąmonės laisvę.

Sveikinu žengus į tai pirmą žingsnį šioje svetainėje, sėkmės Jums!” -Andrius.

Aštanga jogos įvadas

Kvėpavimo terapijos
kursas

Dovanų kuponas