Kaip pradėti?

Pasirinkite žemiau pateiktą variantą. Jeigu Jūs:

 • pradedantysis, Jus domina nuoseklūs pagrindai ir aštanga vinjasa jogos praktika grupėse…
  … Jums būtina praeiti Aštanga jogos įvadinį kursą, tada galite prisjungti prie Aštanga I grupės vakarais, arba rytais;
  … jeigu Jums netinka laikas, arba norite privatumo – galimas jogos įvadas privačiai;
 • praktikavote kitą jogos sistemą, norėtumėte tęsti praktiką mūsų aštanga vinjasa jogos grupėse…
  … Jums būtina praeiti Aštanga jogos įvadinį kursą, tada galėsite prisjungti prie Aštanga I grupės vakarais, arba rytais.
  Kodėl? Jūsų praktikos saugumui ir efektyvumui privalote žinoti saugios praktikos atlikimo principus, pagrindinius aštanga vinjasa jogos metodus, bazinę teoriją ir terminologiją, pradines pozų adaptacijas Jūsų kūnui, perėjimus, vinjasas. Visa tai yra dėstoma per aštangos įvadą. Be šių pagrindų mes negalime garantuoti Jūsų saugios praktikos ir progreso, skirti dėmesį vien Jūsų klaidoms per bendruosius užsiėmimus. Todėl įvadas būtinas.
 • pažengusysis, praktikuojate/praktikavote seniau/kitur aštanga vinjasą, norėtumėte tęsti praktiką pas mus…
  … Jūs privalote žinoti, ir mums paprašius pademonstruoti, bazines technikas, vinjasas ir jų adaptacijas, pagrindinę terminologiją. Jeigu Jums trūksta šių žinių, prašome praeiti Aštanga jogos įvadinį kursą, tada galite prisjungti prie Aštanga I grupės vakarais, arba rytais.
  … jeigu jau žinote paminėtus pagrindus ir norite tęsti praktiką Aštanga II grupėje (visa Yoga Chikitsa seka), privalote mokėti pozų pavadinimus ir žinoti pagrindus, kaip atlikti pozas, esančias sekoje už Navasanos. Jeigu Jūs neturite antrosios sekos dalies pagrindų, prašome praeiti Aštanga joga: 2 dalis seminarą, tada galite prisjungti prie Aštanga II grupės vakarais, arba rytais;
 • domina kvėpavimo terapija, reikalinga pagalba Jums, arba norite profesionaliai išmokti metodo…
  … bendrai informacijai apie metodą peržiūrėkite mūsų kvėpavimo terapijos tinklapį. Tuomet susisiekite su mumis ir mes sutarsime dėl privačių sesijų laiko, arba pateiksime trūkstamą informaciją.

Jeigu šiame tinklapyje pateiktos informacijos nepakanka, susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Iki susitikimo!

Aštanga jogos įvadas

Kvėpavimo terapijos
kursas